CAUTĂ OFERTELE NOASTRE DE LOCURI DE MUNCĂ

Post:

Agent Servicii Clienti

Locul de muncă:

Bacău - Bacău

Locuri de muncă temporare:

Customer Service (Post Sales)

Number of vacancies:
5
Codul de referință:
2
Biroul de referință:
Roman-BR
Specializare
Aroro
Titlu Academic:
Diplomă
Tipul de contract:
Plasament
Descriere:
Gi Group recrutează, pentru Vodafone, Agent Servicii Clienţi cu şi fară experienţă.
Dacă iţi place sa interacţionezi cu oamenii şi esti in cautare de un job care să iţi ofere posibilitatea să te dezvolţi profesional, this is the job for you!

Locaţie: Bacău
Descrierea jobului
Dacă eşti sigur că:
- Eşti perseverent şi ambiţios;
- Ai foarte bune ablităţi de comunicare şi relaţionare;
- Eşti orientat către soluţionarea problemelor clientului.

şi ne poti convinge si pe noi că:
- Ai bune abilitaţi de lucru pe calculator (Microsoft Office);
- Ai capacitate foarte bună de asimilare a informaţiilor;
- Ai studii liceale finalizate;
- Poti participa la un training de 4 săptămani (program full-time);

Atunci, vei putea:
- Furniza informaţiile solicitate de client privind produsele si serviciile companiei;
- Oferi cele mai bune soluţii situaţiilor prin care trec clientii;

Iţi oferim:
- Program de training full time plătit,
- Program de 6 sau 8 ore/zi in funcţie de nevoile tale,
- Ofertă financiara atractivă (salariu fix + tichete de masă + bonus + telefon si abonament),
- Posibilitaţi de dezvoltare profesională intr-o echipa de succes.

Obiectivul postului il reprezintă oferirea de informaţii şi solutii complete şi corecte clienţilor, prin intermediul liniei dedicate de apel.

La Vodafone, vei găsi echipa, informaţiile şi resursele care te vor stimula sa-ţi pui in valoare cunostinţele si talentul. De asemenea, vei găsi in Vodafone o echipă pentru care satisfacţia clienţilor, ultimele descoperiri tehnologice sau lansările de cele mai avansate modele de telefoane, accesorii sau tablete sunt tot atatea oportunităţi de invăţare şi de dezvoltare.
Data ofertei locului de muncă:     11/07/2017