CAUTĂ OFERTELE NOASTRE DE LOCURI DE MUNCĂ

Iaşi - Iaşi

Locuri de muncă temporare:

Other

Number of vacancies:
4
Codul de referință:
3
Biroul de referință:
Roman-BR
Specializare
Aroro
Titlu Academic:
Diplomă
Tipul de contract:
Agenţie
Descriere:
Candidatul ideal:
• Capacitate de comunicare, coordonare şi lucru în echipă;
• Orientare și deschidere către client;
• Competenţă analitică;
• Orientare către rezultat;
• Capacitate de adaptare;
• Flexibilitate şi responsabilitate profesională;
• Dinamism și spirit de inițiativă;
• Capacitate de anticipare.
Descrierea jobului
• Este permanent în serviciul clientului şi a activităţii comerciale;
• Acţionează în scopul asigurării celor mai bune produse şi unui înalt grad de satisfacţie client;
• Concretizează şi îmbunătăţeşte planul de acţiuni comerciale pentru raionul lui în funcţie de acţiunile comerciale, de sezonalitatea produselor şi de dezvoltarea ofertei din magazine în funcţie de solicitările clienţilor;
• Este la curent cu tendinţele pietei de bricolaj (DIY) şi le aplică în munca de zi cu zi;
• Coordonează implantările respectând regulile companiei;
• Realizează comenzi şi alte activităţi necesare la buna gestionare a raionului;
• Urmăreşte stocurile şi aplică măsurile necesare pentru optimizarea lor;
• Îi sfătuieşte pe consilierii de vânzare în ceea ce priveşte întâmpinarea şi sfătuirea clienţilor;
• Asigură formarea consilierilor de vânzare în ceea ce priveşte cunoştinţele despre produse şi meseria în sine;
• Verifică şi întreţine.
Data ofertei locului de muncă:     11/07/2017